کارگاه آموزش مشاوره ، ممیزی و پیاده سازی الزامات ایزو 27001

مدیریت امنیت اطلاعات

دروس آموزشی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات ایزو/آی ای سی 27001:2013

از آنجا که اکنون سازمان ها اطلاعات بیشتری درباره افراد ذخیره می کنند ردپای دیجیتالی ما درحال گسترش است. درک نحوه ذخیره سازی، به اشتراک گذاری، دسترسی و کنترل آن اطلاعات پیچیده، مدیریت آن دشوار و در معرض ریسک است.

موضوع ریسک به حوزه دیجیتال محدود نیست از آنجا که نقض و رخنه می تواند از راه های غیر منتظره اتفاق افتد مانند عکس برداری از اطلاعات فوق حساس توسط خبرگزاری ها و انتشار آن، تا دستگاه هایی که داده ها در آنها مفقود شده یا به سرقت رفته.

امروزه سازمان ها باید برای مدیریت امنیت اطلاعات خود مجهز شوند یا خود را در معرض جرم، التزام، و مسئولیت قرار دهند.

ایزو/آی ای سی 27001:2013 استاندارد بین المللی کنونی است که الزامات تهیه، پیاده سازی و پیشرفت مستمر یک سیستم مدیریت امنیت اطلاعات را تعیین می کند.

یک سیستم مدیریت بر اساس این استاندارد نیاز ها و اهداف سازمان، الزامات امنیتی، پروسه های تجاری، سایز و ساختار سازمان را در نظر می گیرد و می تواند با تغییرات ایجاد شده در این زمینه ها در طول زمان وفق داده شود.

یک سیستم مدیریت موثر اطمینان سهامداران را (هنگامی که توانایی خوب تجارت در محافظت از اطلاعات را مشاهده می کند) افزایش می دهد.

دروس آموزشی ما شما را با استاندارد آشنا می سازد، و نحوه پیاده سازی یک سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در یک سازمان را  آموزش می دهد. برای بررسی انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات شما با استاندارد، ما به شما نحوه انجام ممیزی یا هدایت یک تیم برای اجرای ممیزی را یاد می دهیم.


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا