کارگاه آموزش مشاوره ، ممیزی و پیاده سازی الزامات ایزو 18001 ایمنی و بهداشت شعلی

دروس آموزشی ایمنی و بهداشت کاری BS OHSAS 18001

تعهد خود نسبت به برقراری نهایت کیفیت استاندارد ایمنی و بهداشت را نمایش دهید و اینگونه سازمان شما در بازار بارز خواهد شد. دروس آموزشی ایمنی و بهداشت کاری ما شما را با مهارت هایی تجهیز می کند تا مطمئن شوید با OHSAS 18001 مطابقت دارید.

سازمان شما در هر اندازه ای باشد، آموزش ایمنی و بهداشت کاری کیفیتی برای موفقیت امری حیاتی است. پروسه های داخلی با کیفیت ، در ارائه خدمت با کیفیت به مشتری نمود خواهد داشت. برای بدست آوردن صلاحیت های OHSAS 18001 و کسب اعتماد به نفس و روحیه در از بین بردن ریسک های عملیاتی و بهداشتی برای تمام سهامداران با ما همکاری کنید.

وسعت و مقیاس دروس ما به معنی برتر بودن جایگاه ما برای ارائه مزیت رقابت به شماست. این دروس معرفی و پیاده سازی OHSAS 18001، آموزش ممیز، و مهارت های ملی و بین المللی در ایمنی و بهداشت کاری و ساختمانی را پوشش می دهد.

تمام دروس آموزشی از تکنیک های یادگیری معتبر استفاده میکنند که شامل ترکیبی از سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی و نشست های تعاملی است که اطمینان می دهد شما کاملا موضوع بحث را درک می کنید. درسی را که برای سازمان شما تنظیم شده و در شرکت شما ارائه می شود انتخاب کنید یا به برنامه عمومی آموزش ایمنی و بهداشت ملحق شوید.


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا