کارگاه آموزش مشاوره ، ممیزی و پیاده سازی الزامات ایزو 9001

قوانین ایزو 9001 تشکیل دهنده اساس تمام دروس آموزشی ما در رابطه سیستم مدیریت کیفیت هستند. مباحث ما به شما در تفسیر وبه کارگیری الزامات سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001 کمک می کند تا یک سیستم مدیریت کیفیت موثر و قدرتمند را بنا کرده و نگهداری کنید.

آموزش ایزو 9001 در کل آموزشی مفید است. که به وسیله ی ما و توسط یک دبیر با تجربه و حرفه ای ارائه می گردد

درس ارزش شناسی و تفسیر ایزو 9001 یه دید کلی از ایزو 9001 فراهم می کند. این نقطه شروع خوبی برای متخصصان تازه کار سیستم های مدیریت و همچنین اطلاعاتی در درسترس برای مدیران و کارکنان دیگر تیم هاست. با درس ممیزی داخلی در سیستم مدیریت کیفیت یاد می گیرید چطور یک ممیز اثر گذار باشید، سپس خود را با درس ممیز و ممیز ارشد ما به مرحله بالاتر ارتقا دهید. اگر از قبل یک ممیز با تجربه بوده اید درس تبدیل ممیز/ممیز ارشد ما با توجه به مهارت ها وتجارب کنونی شما زمان مطالعه شما را کاهش می دهد. اگر مسئول کل سیستم مدیریت و ممیز برنامه ها هستید از واحد آموزشی مدیر سیستم های کیفیت جدید ما استفاده کنید.

آموزش سیستم های مدیریت کیفیت تخصصی

در صنعت خودروسازی ما برای داشتن یک درک کلی از ایزو/تی اس 16949  دروس ارزش شناسی و تفسیر و برای انجام ممیزی شایسته در برابر استاندارد کیفیتی خودروسازی درس ممیز داخلی را فراهم می کنیم. از دروس متنوع آموزشی ایزو 13485 ما برای یادگیری نحوه کاربرد قواعد مدیریت کیفیت در صنعت تجهیزات پزشکی استفاده کنید. اساتید مجرب ما را وارد سازمان خود کنید تا برای آموزشی خصوصی که با سیستم ها و نحوه کار شما سازگار است دروس را به تیم شما ارائه کند. یک واحد درسی استاندارد را انتخاب کنید تا ما محتوای آن را برای تناسب با سازمان شما و تجربیات نمایندگان طراحی کنیم، یا دستور جلسه آموزشی خود را تعیین کنید و ما درسی را طراحی خواهیم کرد که مطابق با نیازهای خاص شما باشد. 


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا